objednat inzerát
Městovické noviny

Dva body pro naše volejbalisty

25.6. 2014 09:41

Naši volejbalisté odehráli o tomto víkendu důležitý duel proti favoritovi soutěže z Panské Lhoty. Po prvním prohraném setu (21:14) se domácí nadechli k odporu. Druhý set vyhráli poměrem 21:18 a třetí pak 21:19.

V soutěži, kde se hrají utkání na dva vítězné zápasy, tak znamenal tento výkon jisté dva body do tabulky. Posunuli jsme se tak na čtvrté místo, za TJ Manětín.

Miroslav Odbíjel, trenér družstva mužů

Spartak remizoval v Čičmanicích

K předposlednímu letošnímu utkání zajjížděli naši borci na horkou půdu do Čičmanic. Místní posíleni o divizní hráče Tesaře a Starostu hrají letos v životní formě. Jsou o pouhý… celý článek

Naši volejbalisté odehráli o tomto víkendu důležitý duel proti favoritovi soutěže z Panské Lhoty. Po prvním prohraném setu (21 14) se domácí nadechli k odporu. Druhý set vyhráli poměrem… celý článek

Během ku zdraví

Nadcházející sobotu se v naší obci uskuteční již sedmý ročník amatérských závodů Během ku zdraví. Tento dnes již tradiční závod s trasou dlouhou přes 7,5 km, se v minulosti postaral… celý článek