objednat inzerát
Městovické noviny

Spartak remizoval v Čičmanicích

26.6. 2014 08:42

K předposlednímu letošnímu utkání zajjížděli naši borci na horkou půdu do Čičmanic. Místní posíleni o divizní hráče Tesaře a Starostu hrají letos v životní formě. Jsou o pouhý bod před Spartakem.

Případná výhra by naše fotbalisty posunula na sedmou příčku 1. A třídy. Naši hráči jako by měli od prvních minut svázané nohy. Snad jen patička juniora Kabelky mohla skončit v síti. Když však domácí golman Ploc předvedl skvělý zákrok u tyče, skončila i tato akce nezdarem. V první půli se už nic zvláštního nestalo.

Po změně stran se začalo mnohem více bránit. S ubývajícími silami se fotbal proměnil spíše v polehávanou. Domácí zahrozili až v 79. minutě, kdy po standartní situaci ohrozil našeho brankáře Němce hbitý útočník Tesař. Orazítkoval však pouze tyč. Zápas o sedmou příčku tak skončil remízou a čičmaničtí jsou i po předposledním kole o bod před námi. Nezbývá než vás pozvat na poslední zápas sezóny, který sehraje Spartak na vlastním hřišti. Zápas se odehraje příští neděli v 16:00. Soupeřem nám bude pátý celek tabulky FK Sokol Příšovice.

Jaroslav Čepelka, předseda družstva

K předposlednímu letošnímu utkání zajjížděli naši borci na horkou půdu do Čičmanic. Místní posíleni o divizní hráče Tesaře a Starostu hrají letos v životní formě. Jsou o pouhý… celý článek

Dva body pro naše volejbalisty

Naši volejbalisté odehráli o tomto víkendu důležitý duel proti favoritovi soutěže z Panské Lhoty. Po prvním prohraném setu (21 14) se domácí nadechli k odporu. Druhý set vyhráli poměrem… celý článek

Během ku zdraví

Nadcházející sobotu se v naší obci uskuteční již sedmý ročník amatérských závodů Během ku zdraví. Tento dnes již tradiční závod s trasou dlouhou přes 7,5 km, se v minulosti postaral… celý článek